• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Переможці та призери предметних олімпіад 2017-2018н.р.

Результати предметних олімпіад
ПредметМісцеПрізвище, ім'яКласВчитель
Українська мова та література1

3
Чумак Вероніка

Сніцар Марина
7

10
Забудько О.В.
Біологія3Мельник Софія11Нечай Н.В.

Переможці та призери конкурсів та змагань
2017-2018н.р.

Учень 10 класу Сович Євген - переможець районного конкурсу плакатів "Стоп корупції!"

/Files/images/vyshyvka-logo-top.jpg /Files/images/vyshyvka-logo-top.jpg

Переможці та призери предметних олімпіад 2016-2017н.р.

Участь в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад Бесідського НВК

Результати предметних олімпіад
ПредметМісцеПрізвище, ім'яКласВчитель
Українська мова та література3

3

4
Стеценко Маша

Новосельська Анастасія

Олійник Вікторія
10

11

11
Забудько О.В.
Біологія5Грабовецька Таня11Нечай Н.В.
Історія України4


7
Коваль Інна


Лановенко Максим
11


8
Стеценко В.М.

Трудове навчання (ОП)


1


2
Кухнюк Оля

Мельник Софія
9

10
Середа С.В.
Англійська мова4

6
Мельник Софія

Грабовецька Таня
10

11
Кандур Т.М.
Географія5Стеценко Ліля11Стеценко О.С.
Правознавство3

5
Стеценко Маша

Кухнюк Оля
10

9
Стеценко В. М.
Фізика5

5
Сович Євгеній

Мельник Софія
9

10
Зайчук М.Г.
Зарубіжна література3Ннастасія11Снігур А.В.

Переможці та призери конкурсів та змагань
2016-2017н.р.

Учениця 11 класу Бесідського НВК Грабовецька Таня стала переможцем (ІІІ місце) обласного етапу конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН у секції "Фольклористика". (10.02 2017)


Учні Бесідського НВК Стеценко Маша та Грабовецька Таня стали переможцями І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (23.12 2016р.)


Учні Бесідського НВК переможці ІІ (районного) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка (2016/2017 н.р.) в загальноосвітніх навчальних закладах Ставищенського району

1 місце – Грабовецька Таня, учениця 11 класу, учитель Забудько О.В
ІІ місце – Чумак Вероніка, учениця 6 класу, учитель Забудько О.В

Учні Бесідського НВК переможці ІІ (районного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика (2016/2017 н.р.) в загальноосвітніх навчальних закладах Ставищенського району

ІІІ місце – Чумак Вероніка, учениця 6 класу, учитель Забудько О.В.
ІІІ місце –Стеценко Марія, учениця 10 класу, учитель Забудько О.В.


Стеценко Віталіна Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Бесідського НВК зайняла ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах "Виховати особистість" (номінація "Організатор позакласної роботи загальноосвітнього навчального закладу") (08.11 2016р)

/Files/images/vyshyvka-logo-top.jpg/Files/images/vyshyvka-logo-top.jpg



Переможці та призери предметних олімпіад 2015-2016н.р.

Участь в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад Бесідського НВК

Результати предметних олімпіад
ПредметМісце Прізвище, ім'яКласВчитель
Біологія3Грабовецька Таня10Нечай Н.В.
Фізика 2Миргородський Анатолій7Бондар З.Б.
Українська мова та література4Стеценко Маша9Забудько О.В.
Екологія5Грабовецька Таня10Нечай Н.В..
Математика2Чумак Антон11Турченко Г.Я.
Математика5Олійник Вікторія 10 Турченко Г.Я.
Математика3Миргородський Анатолій7 Турченко Г.Я
Правознавство4 Стеценко Марія9Стеценко В.М.
Правознавство3Олійник Вікторія10Стеценко В.М.
Інформаційні технології 4Стеценко Лілія10Стеценко О.С.
Трудове навчання2Сович Альона11Середа С.В.
Трудове навчання3Мельник Софія9Середа С.В.
Трудове навчання1Олійник Іван9Поліщук А.М.

Переможці та призери конкурсів та змагань

Web-сайт Бесідського навчально-виховного комплексу ‘‘загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок’’ Ставищенської районної ради Київської області - призер (ІІІ місце ) районного Конкурсу-захисту Web-сайтів загальноосвітніх навчальних закладів Ставищенського району (04.01 2016р.)


Робота учнів Бесідського НВК "Україна - це Європа" у рамках діяльності РАДОС «Крона» по напрямку «Світ захоплень» зайняла ІІ призове місце. ( 01.12.2015)

Хореографічний колектив "Зорецвіт" - володар Кубка Всеукраїнського фестивалю "Золота антилопа" в номінації "ПАТРІОТИКА" .(29.11.2015 Київ)

Стеценко Марія - переможець (ІІІ місце) ІІ (районного) етапу VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка (2015/2016 н.р.) серед загальноосвітніх навчальних закладів Ставищенського району (21.11 2015)

Команда Бесідського НВК- переможець районного конкурсу РАДОС "Крона" "У світі професій"(28.10.14):

Олійник Вікторія-9 клас, Стеценко Лілія-9 клас, Новосельська Настя-9 клас, Грабовецька Таня-9 клас, Стеценко Маша-8 клас.

Команда Бесідського НВК- бронзовий призер чемпіонату Ставищенського району з шахів серед команд ЗОШ І-ІІІ ступенів(22.11.2014)

Склад команди: Стеценко Ліля (ІІ місце в особистому заліку серед дівчат) та Борисенко Богдан (4 місце в особистому заліку).

Хореографічний колектив "Зорецвіт" - переможець (І місце) Всеукраїнського фестивалю "Золота антилопа" в номінації "ПАТРІОТИКА" та лауреат (ІІІ місце) у номінації "Народний танок" (29.11.2014, Київ)

Учасники від Бесідського НВК Стеценко Маша, Олійник Вікторія, Стеценко Ліля і Новосельська Настя стали переможцями районного етапу МАНу (22.12.2014) і здобули право на участь у ІІ (обласному ) етапі.

Команда Бесідського НВК стала переможцем районного конкурсу фотоаматорів "В об'єктиві натураліста" (15.01.2015).

Переможці та призери предметних олімпіад

Участь в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад Бесідського НВК в 2014-2015 н.р

Результати предметних олімпіад
ПредметМісцеПрізвище, ім'яКласВчитель
Біологія4

5
Грабовецька Таня

Мельник Софія
9

8
Нечай Н.В.
Фізика3
5
Чумак Антон

Олійник Вікторія
10

9
Бондар З.Б.
Українська мова

5

Стеценко Ліля

9

Забудько О.В.
Математика4Сович Євген7Бауліна О.А.
Історія України
1

2
Олійник Вікторія

Чумак Антон
9

10
Стеценко В.М.
Географія4

3
Коваль Інна

Чумак Антон
9

10
Стеценко О.С.
Хімія3

5
3
Сович Євген

Мельник Софія

Грабовецька Тетяна
7

8

9
Нечай Н.В.
Екологія3Грабовецька Тетяна11Нечай Н.В.

/Files/images/0_6198e_c6ccb340_XL.jpg

Наші медалісти

Чуприна Юлія Вікторівна 2001 р золота

Ханталіна Наталія Володимирівна 2001 р. золота

Коберник Ольга Семенівна 2001 р. золота

Балан Таїсія Вікторівна 2001 р. золота

Комаха Віктор Федорович 2002 р. золота

Захарчук Наталія Вікторівна 2003 р. золота

Махаринська Наталія Григорівна 2004 р. золота

Забудько Наталія Миколаївна 2004 р. золота

Совенко Віталіна Миколаївна 2004 р. золота

Хіміч Юлія Євгеніївна 2004 р. золота

Баулін Андрій Миколайович 2005 р. золота

Михайлюк Наталія Олексіївна 2005 р. золота

Кандур Альона Іванівна 2005 р. срібна

Поліщук Альона Анатоліївна 2006 р. золота

Турченко Олександр Петрович 2006 р. золота

Хіміч Володимир Євгенійович 2006 р. золота

Недвига Олена Іванівна 2006 р. срібна

Скиба Олександр Валентинович 2007 р. золота

Кандур Артур Васильович 2008 р. золота

Борисенко Ірина Сергіївна 2010 р. золота

Стеценко Тетяна Олександрівна 2010 р. золота

Скиба Дар'я Валентинівна 2010 р. золота

Рогоза Ольга Вікторівна 2011 р. золота

Слушний Ярослав Володимирович 2012 р. золота

Даценко Юлія Павлівна 2013 р. срібна

Сович Ірина Геннадіївна 2014 р. золота

Осадча Ольга Михайлівна 2014 р. золота

11Крона
Кiлькiсть переглядiв: 291

Коментарi

  • Наталія

    2015-12-08 18:43:51

    Я дуже рада, що в нашій школі навчаються такі здібні учні......