Назва конкурсу | Прізвище, ім'я переможця | Місце | Клас | Вчитель |
Онлайн-турнір "Інтелект-2021" серед учнівських команд закладів освіти Ставищенської громади | Команда Бесідського ЗЗСО-ЗДО | 2 | Стеценко В.М., Курко К.В. | |
Районний дистанційний мистецький конкурс "Ранкова зірка" | Колектив "Зорецвіт" | 1 | Хіміч Т.П. | |
Всеукраїнський дистанційний фестиваль «ONLI STAR FEST» | Колектив "Зорецвіт" | 1 | Хіміч Т. П. Стеценко О.С. | |
Дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс «НОВОРІЧНА КОЛЯДА» (м.Кривий Ріг) | Колектив "Зорецвіт" | 2 | Хіміч Т.П. Стеценко О.С. | |
Районний конкурс дитячої творчості «Джинсоманія» у номінації «Дизайн одягу та аксесуарів» | Яричівська Аліна | 1 | 8 | педагог-організатор Курко К.В |
ІІ (районний) етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика | Чумак Вероніка | 1 | 10 | Забудько О.В. |
ІІ (районний) етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика | Мельникова Ірина | 1 | 9 | Захарчук Т.М. |
ІІ (районний) етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика | Хмілева Анна | 1 | 3 | Хіміч Т.П. |
ІІ (районний) етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика | Молчанова Влада | 1 | 7 | Забудько О.В. |
Екологічний конкурс "В об'єктиві натураліста" | Команда "Еколог" Бесідського ЗЗСО-ЗДО | 3 | Курко К.В. |
Предмет | Місце | Прізвище, ім'я | Клас | Вчитель |
Трудове навчання | 2 | Лановенко Максим | 11 | Поліщук А.М. |
Трудове навчання | 3 | Голота Віталій | 9 | Поліщук А.М. |
Фізика | 3 | Чумак Вероніка | 9 | Баденко М.Г. |
Предмет | Місце | Прізвище, ім'я | Клас | Вчитель |
Українська мова та література | 1 3 | Чумак Вероніка Сніцар Марина | 7 10 | Забудько О.В. |
Біологія | 3 | Мельник Софія | 11 | Нечай Н.В. |
Учень 10 класу Сович Євген - переможець районного конкурсу плакатів "Стоп корупції!"
Предмет | Місце | Прізвище, ім'я | Клас | Вчитель |
Українська мова та література | 3 3 4 | Стеценко Маша Новосельська Анастасія Олійник Вікторія | 10 11 11 | Забудько О.В. |
Біологія | 5 | Грабовецька Таня | 11 | Нечай Н.В. |
Історія України | 4 7 | Коваль Інна Лановенко Максим | 11 8 | Стеценко В.М. |
Трудове навчання (ОП) | 1 2 | Кухнюк Оля Мельник Софія | 9 10 | Середа С.В. |
Англійська мова | 4 6 | Мельник Софія Грабовецька Таня | 10 11 | Кандур Т.М. |
Географія | 5 | Стеценко Ліля | 11 | Стеценко О.С. |
Правознавство | 3 5 | Стеценко Маша Кухнюк Оля | 10 9 | Стеценко В. М. |
Фізика | 5 5 | Сович Євгеній Мельник Софія | 9 10 | Зайчук М.Г. |
Зарубіжна література | 3 | Ннастасія | 11 | Снігур А.В. |
Предмет | Місце | Прізвище, ім'я | Клас | Вчитель | |
Біологія | 3 | Грабовецька Таня | 10 | Нечай Н.В. | |
Фізика | 2 | Миргородський Анатолій | 7 | Бондар З.Б. | |
Українська мова та література | 4 | Стеценко Маша | 9 | Забудько О.В. | |
Екологія | 5 | Грабовецька Таня | 10 | Нечай Н.В.. | |
Математика | 2 | Чумак Антон | 11 | Турченко Г.Я. | |
Математика | 5 | Олійник Вікторія | 10 | Турченко Г.Я. | |
Математика | 3 | Миргородський Анатолій | 7 | Турченко Г.Я | |
Правознавство | 4 | Стеценко Марія | 9 | Стеценко В.М. | |
Правознавство | 3 | Олійник Вікторія | 10 | Стеценко В.М. | |
Інформаційні технології | 4 | Стеценко Лілія | 10 | Стеценко О.С. | |
Трудове навчання | 2 | Сович Альона | 11 | Середа С.В. | |
Трудове навчання | 3 | Мельник Софія | 9 | Середа С.В. | |
Трудове навчання | 1 | Олійник Іван | 9 | Поліщук А.М. | |
Олійник Вікторія-9 клас, Стеценко Лілія-9 клас, Новосельська Настя-9 клас, Грабовецька Таня-9 клас, Стеценко Маша-8 клас.
Предмет | Місце | Прізвище, ім'я | Клас | Вчитель |
Біологія | 4 5 | Грабовецька Таня Мельник Софія | 9 8 | Нечай Н.В. |
Фізика | 3 5 | Чумак Антон Олійник Вікторія | 10 9 | Бондар З.Б. |
Українська мова | 5 | Стеценко Ліля | 9 | Забудько О.В. |
Математика | 4 | Сович Євген | 7 | Бауліна О.А. |
Історія України | 1 2 | Олійник Вікторія Чумак Антон | 9 10 | Стеценко В.М. |
Географія | 4 3 | Коваль Інна Чумак Антон | 9 10 | Стеценко О.С. |
Хімія | 3 5 3 | Сович Євген Мельник Софія Грабовецька Тетяна | 7 8 9 | Нечай Н.В. |
Екологія | 3 | Грабовецька Тетяна | 11 | Нечай Н.В. |
Чуприна Юлія Вікторівна 2001 р золота
Ханталіна Наталія Володимирівна 2001 р. золота
Коберник Ольга Семенівна 2001 р. золота
Балан Таїсія Вікторівна 2001 р. золота
Комаха Віктор Федорович 2002 р. золота
Захарчук Наталія Вікторівна 2003 р. золота
Махаринська Наталія Григорівна 2004 р. золота
Забудько Наталія Миколаївна 2004 р. золота
Совенко Віталіна Миколаївна 2004 р. золота
Хіміч Юлія Євгеніївна 2004 р. золота
Баулін Андрій Миколайович 2005 р. золота
Михайлюк Наталія Олексіївна 2005 р. золота
Кандур Альона Іванівна 2005 р. срібна
Поліщук Альона Анатоліївна 2006 р. золота
Турченко Олександр Петрович 2006 р. золота
Хіміч Володимир Євгенійович 2006 р. золота
Недвига Олена Іванівна 2006 р. срібна
Скиба Олександр Валентинович 2007 р. золота
Кандур Артур Васильович 2008 р. золота
Борисенко Ірина Сергіївна 2010 р. золота
Стеценко Тетяна Олександрівна 2010 р. золота
Скиба Дар'я Валентинівна 2010 р. золота
Рогоза Ольга Вікторівна 2011 р. золота
Слушний Ярослав Володимирович 2012 р. золота
Даценко Юлія Павлівна 2013 р. срібна
Сович Ірина Геннадіївна 2014 р. золота
Осадча Ольга Михайлівна 2014 р. золота
11Крона
Наталія
2015-12-08 18:43:51Я дуже рада, що в нашій школі навчаються такі здібні учні......